Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

Përshkrimi

VIKEND NË STAMBOLL !
✈ 3ditë | 2netë

🏬 TaximTown Hotel 4* | TAXIM
🔖 239€ per person.

Çmimi përfshinë:
1️⃣Fluturimi me gjitha taksat
2️⃣Akomodimi për person në dhomë dyshe
3️⃣Shërbimi me mëngjes
4️⃣Transferi aeroport-hotel-aeroport

Sheshi Nënë Tereza 15 (përballë “Telefonisë Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel
 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

_________________________________________________

Hoteli Taximtown ndodhet 2 km nga Kulla Galata dhe 20 km nga Aeroporti Ataturk.

Vetëm 100 metra nga Sheshi Taksim Metro Station dhe Istiklal Street, ky hotel ofron strehim me ajër të kondicionuar,recapsioni është i hapur 24/7 dhe wi-fi është i lirë në tërë hapësirën.

Taximtown Hotel ofron dhoma te bollshme me një çajnik elektrik,sef, një minibar,TV me ekran të sheshtë dhe kanale satelitore.Ato ofrojnë një banjo me tharëse flokësh,dush dhe peshqirë.

Ju mund të pini kafenë tuaj në TT Cafe përderisa planifikoni ditën tuaj,restorant i cili ofron shijet vendore dhe ndërkombëtare për drekë dhe darkë.
Mysafirët në Hotelin Taximtown janë të mirëpritur për të përdorur dhomat e zyrës komunale që përmbajnë kompjuter me internet dhe një fotokopje.

Veturat për rent dhe shërbimet e pastrimit janë gjithashtu në ofertë.

Shërbimi privat i transferit nga airoporti mund të organizohet sipas kërkesës.

Beyoglu është zgjedhje perfekte për udhëtarët që janë të interesuar në galeri, muzikën e rrugës dhe birrën.Mysafirët të cilët qëndrojnë në këtë pjesë do të gjejnë pranë një numër të madh të bareve dhe restoranteve.

Check-in time

13:00

Check-out time

11:00