Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

PĂ«rshkrimi

🏬 Royal Alhambra 5* UAI | SIDE
✈ Nisja: 14.06

✅ 7netĂ« | 675€ pĂ«r person
(çmimet dhe vendet janë momentale)

Çmimi pĂ«rfshinĂ«:
❶ Akomodimi pĂ«r person nĂ« dhomĂ« dyshe
❷ ShĂ«rbimi Ultra All Inclusive
❞ Fluturimi direkt nga Prishtina me TURKISH AIRLINES
âč Transferi ne dy drejtimet
Çmimi nuk pĂ«rfshinĂ«:
❶ TaksĂ«n e aeroportit (40€)

SHËNIM: KĂ«tĂ« vit nĂ« tregun e KosovĂ«s janĂ« dy produkte tĂ« ndryshme pĂ«r pushime nĂ« Antalia; 7NETË dhe 7DITË. Dallimi Ă«shtĂ« i madh nĂ« kualitetin e pushimit Tuaj!

7NETË
NISJA nga Prishtina nĂ« ora 07:40 – Pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 1-2 orĂ«.
KTHIMI ne ora 05:40 nga Antalia – Ju e shfrytĂ«zoni dhomĂ«n deri nĂ« ora 01:00 – 02:00 tĂ« mĂ«ngjesit tĂ« ditĂ«s sĂ« 8-tĂ« kur edhe vjen autobusi t’ju merr nga hoteli pĂ«r nĂ« aeroport.

7DITË
NISJA nga Prishtina nĂ« ora 02:00 – Pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 8-9 orĂ«.
KTHIMI nĂ« ora 23:55 nga Antalia – Ju e shfrytĂ«zoni dhomĂ«n deri nĂ« ora 12:00 tĂ« ditĂ«s sĂ« 7-tĂ«. Me kĂ«tĂ« rast duhet tĂ« pritni pa dhomĂ« 8-9 orĂ« qĂ« tĂ« vjen autobusi t’ju merr nga hoteli pĂ«r nĂ« aeroport. Disa fasilitete tĂ« hotelit nuk mund tĂ« shfrytĂ«zohen gjatĂ« pritjes tuaj.

Sheshi NĂ«nĂ« Tereza 15 (pĂ«rballĂ« “TelefonisĂ« Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
☎ 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

 

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2012 me nje hapesire prej 60 000 m2. Ndertesa kryesore 6 kateshe ka gjithsejt 577 dhoma. 414 dhoma superiore (48 m2), 35 dhoma familjare 2-dhomeshe (72 m2), 48 dupleks dhoma familjare 2 kateshe (80 m2), 60 suita familjare nje dhomeshe (63 m2), 20 Junior Suita 2 dhomeshe (70 m2).

POZITA: direkt ne plazh – Side, 40 km aeroporti, 5 km nga qendra

PERMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (Italian, Deti, Turk, Lindja e Larget, Meksikan), Berber, Tobogana: 6, Restourant:1, lavanderi, Dyqane, Bare: 8, Pishina: 1, Salle konferencash: 4, Spa, WiFi ne lobi-pa pagese, Pastrim kimik, Dhome konsulence, Hapesire kinemaje, Internet kafe me pagesë, Pishine e brendshme: 1.

DHOMAT: Sherbim dhome: me pagese, Ndrrimi  mbulesave 2 here ne jave, Pastrimi ditore, Banje, TV, WiFi pa pagese, Telefon, Sef, Tharese flokesh, Klimatizim qendror, Minibar (uje, pije dhe birre cdo dite), Ballkon, Tepih.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese:  Mini futboll, Pingpong, Muzike live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskoteke, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Boce, Disko.
Me pagese: Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet per tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Masazhe, Bowling.

PLAZHI:
 me rere
Cadrat, Shtreterit, Peshqiret, Bar plazhi, Tendat ne plazh.

PER FEMIJET:
 Tobogana: 3, Meny per femije, Klubi i femijeve (4-12 vjec), Karroce per femije me pagese, Pishinë per femije: 1, Vendlojërash, Dado me pagese.

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00