Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

PĂ«rshkrimi

🏬 KIRMAN BELAZUR 5* UAI | BELEK

✈ Nisja: 17.07
✅ 4 ditĂ« ‱ 402€

Çmimi pĂ«rfshinĂ«:
❶ Akomodimi pĂ«r person nĂ« dhomĂ« dyshe
❷ ShĂ«rbimi Ultra All Inclusive
❞ Fluturimi direkt nga Prishtina me TURKISH AIRLINES
âč Transferi ne dy drejtimet
Çmimi nuk pĂ«rfshinĂ«:
❶ TaksĂ«n e aeroportit (40€)

DALLIMI 7NETË & 7DITË: Nisja Ă«shtĂ« e njejtĂ« nĂ« tĂ« dyja rastet – pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 1-2 orĂ«. Kthimi dallon; nĂ« 7netĂ« (produkti i njejt sikur vitet e kaluara) ju e shfrytezoni dhomĂ«n deri rreth orĂ«s 24:00 tĂ« ditĂ«s sĂ« 7-tĂ« kur edhe vjen autobusi tĂ« ju kthen nĂ« aeroport.
Ndërsa në 7ditë, ju keni 6netë dhe e lironi dhomën në ora 12:00 të ditës së 7-të dhe e vazhdoni shfrytëzimin e hotelit (pa dhomë) deri rreth orës 24:00 kur edhe vjen autobusi të ju kthej në aeroport.

Sheshi NĂ«nĂ« Tereza 15 (pĂ«rballĂ« “TelefonisĂ« Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
☎ 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2013 në një hapësirë prej 40,000 m2. Hoteli përbëhet nga 5 blloqe në të cilat gjenden 401 dhoma standarde 25 m2, 79 dhoma familjare  36 m2.

Pozita: direkt nĂ« plazh – Belek, 45 km aeroporti.
 
PËRMBAJTJA: 3 Restourante A la Carte (Ottoman, AzisĂ« dhe Internacional), PishinĂ« e brendshme: 1, berber, Restourante: 1, Lavanderi, FushĂ« futbolli, Internet kafe – paguhet, Tobogana: 3, QendĂ«r shopingu, Bare: 8, Pishina: 2, Spa, SallĂ« konferencash, Pastrim kimik.
DHOMAT: Shërbim dhomë: 24h , Pastrimi ditorë, Banjë, TV, WiFi, Telefon, Sef, Mantel, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë  pije joalkoolike, Ballkon, Parket.
 
SHËRBIMI: UAI
SPORT / ARGËTIM: 
 Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Surfing (me licencë), Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Kurs tenisi, Sauna,  Hamam, Banjo me avull,  Diskotekë,Masazha, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Kurs golfit, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling,
 
PLAZHI: me rërë
Çadrat, ShtretĂ«rit, PeshqirĂ«t, Pier, Bar plazhi, Tendat nĂ« plazh.
PËR FËMIJË: Meny pĂ«r fĂ«mijĂ«, Klubi i fĂ«mijĂ«ve (4-12 vjeç), Pishina pĂ«r fĂ«mijĂ«: 1, VendlojĂ«rash.

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00