Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

Përshkrimi

🏬 Crystal Waterworld 5* UAI | Belek
 Nisja: 30.06

 5 ditë • 453€, 5 netë • 505€
 7 ditë • 577€, 7 netë • 630€

Çmimi përfshinë:
❶ Akomodimi për person në dhomë dyshe
❷ Shërbimi All Inclusive Plus
❸ Fluturimi direkt nga Prishtina me TURKISH AIRLINES
❹ Transferi ne dy drejtimet
Çmimi nuk përfshinë:
❶ Taksën e aeroportit (40€)

DALLIMI 7NETË & 7DITË: Nisja është e njejtë në të dyja rastet – pritja për të marr dhomën e hotelit 1-2 orë. Kthimi dallon; në 7netë (produkti i njejt sikur vitet e kaluara) ju e shfrytezoni dhomën deri rreth orës 24:00 të ditës së 7-të kur edhe vjen autobusi të ju kthen në aeroport.
Ndërsa në 7ditë, ju keni 6netë dhe e lironi dhomën në ora 12:00 të ditës së 7-të dhe e vazhdoni shfrytëzimin e hotelit (pa dhomë) deri rreth orës 24:00 kur edhe vjen autobusi të ju kthej në aeroport.

Sheshi Nënë Tereza 15 (përballë “Telefonisë Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

 

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2013 në një hapësirë prej 80,000 m2. Hoteli përbëhet nga 792 dhoma standarde 27 m2, 144 dhoma  familjare 33 m2.

Pozita: Direkt në plazh – Belek, 50 km aeroporti.
PËRMBAJTJA: 5 Restourante A la Carte (italian, peshku, lindje e largët, amerikan dhe turk), Pishinë e brendshme: 1, berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe – paguhet, Tobogana: 5, Shoping qendër, Bare: 7, Pishina: 2, Spa, Sallë konferencash, Dhomë konsulence, Pastrim kimik.
DHOMAT: Shërbim dhomë: 24h , Pastrimi ditorë, Banjë, TV, WiFi, Telefon, Sef, Mantel, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në ditë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar çdo ditë  pije joalkoholie, Ballkon, Laminat.
 
SHËRBIMI: UAI
 
SPORT / ARGËTIM: 
Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Surfing (me licence), Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Kurs tenisi, Sauna,  Hamam, Banjo me avull, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor,Masazhë, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Kurs golfit, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling,
 
PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtretërit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.
PËR FËMIJËT:  Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Baby klub (0-3 vjeç),  Pishina për fëmijë, Vendlojërash, Park lojërash, Dado.

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00