Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

PĂ«rshkrimi

🏬 Crystal Admiral 5* UAI | SIDE
✈ Nisja: 14.06

✅ 7netĂ« | 459€ pĂ«r person
(çmimet dhe vendet janë momentale)

Çmimi pĂ«rfshinĂ«:
❶ Akomodimi pĂ«r person nĂ« dhomĂ« dyshe
❷ ShĂ«rbimi Ultra All Inclusive
❞ Fluturimi direkt nga Prishtina me TURKISH AIRLINES
âč Transferi ne dy drejtimet
Çmimi nuk pĂ«rfshinĂ«:
❶ TaksĂ«n e aeroportit (40€)

SHËNIM: KĂ«tĂ« vit nĂ« tregun e KosovĂ«s janĂ« dy produkte tĂ« ndryshme pĂ«r pushime nĂ« Antalia; 7NETË dhe 7DITË. Dallimi Ă«shtĂ« i madh nĂ« kualitetin e pushimit Tuaj!

7NETË
NISJA nga Prishtina nĂ« ora 07:40 – Pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 1-2 orĂ«.
KTHIMI ne ora 05:40 nga Antalia – Ju e shfrytĂ«zoni dhomĂ«n deri nĂ« ora 01:00 – 02:00 tĂ« mĂ«ngjesit tĂ« ditĂ«s sĂ« 8-tĂ« kur edhe vjen autobusi t’ju merr nga hoteli pĂ«r nĂ« aeroport.

7DITË
NISJA nga Prishtina nĂ« ora 02:00 – Pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 8-9 orĂ«.
KTHIMI nĂ« ora 23:55 nga Antalia – Ju e shfrytĂ«zoni dhomĂ«n deri nĂ« ora 12:00 tĂ« ditĂ«s sĂ« 7-tĂ«. Me kĂ«tĂ« rast duhet tĂ« pritni pa dhomĂ« 8-9 orĂ« qĂ« tĂ« vjen autobusi t’ju merr nga hoteli pĂ«r nĂ« aeroport. Disa fasilitete tĂ« hotelit nuk mund tĂ« shfrytĂ«zohen gjatĂ« pritjes tuaj.

Sheshi NĂ«nĂ« Tereza 15 (pĂ«rballĂ« “TelefonisĂ« Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
☎ 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 me një sipërfaqe prej 50 000m2, është renovuar në vitin 2007. Hoteli është 6 katësh dhe ka 509 dhoma standarde (35m2), 213 dhoma familjare dy-katëshe (48m2), 15 junior suita dy dhomëshe (50m2), 10 suita familjare dupleks 2 dhomëshe (55m2).

POZITA: Plazhi 50 m nĂ«nkalim – Side, 80 km aeroporti, 24 km nga Side

PËRMBAJTJA: Restourant a la carte: 5 (turk, deti, italian, meksikan, skarĂ«), berber, lavanderi, dyqane, pishina: 3, bare: 9, dhomĂ« konferencash: 8, tobogane: 4, pishinĂ« e brendshme: 1, SPA, mjeku, pastrim kimik, Wi-FI nĂ« lobi bar pa pagesĂ«, restourante: 1, internet caffe me pagesĂ«.

DHOMAT: t
elefon, ballkon, mbulesat ndërrohen 3 herë në javë, pastrim i dhomës çdo ditë, TV, sef, tharëse flokësh, klimatizim, minibar pa pagesë: pije dhe ujë çdo ditë, dyshemeja: tepison, banjo, shërbimi i dhomës me pagesë.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagesë: Boce, Minifutboll, Pingpong, Minigolf, Muzikë live, Aerobik ujorë, Animacione, Gjuajtje me hark, Xhakuzi, Volejboll plazhi, Fushë tenisi, Banjo turke, Saunë, Aerobik, Pikado, Disko, Paisjet për tenis, Basketboll, Fitnes.
Me pagesë: Masazha, Bilardo, Sportet ujore, Zhytje në ujë, Sërfim (me licencë), Sllot, Ndriqim i fushës së tenisit, Zhytje, Video lojëra.

PLAZHI:
me rërë, pier, bar në plazh, peshqirët, çadrat, dyshekët.

PËR FËMIJËT: 
Pishina për fëmijë: 2, Këndi i lojërave, Tobogane: 3, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Park lojërash me pagesë, Meny për fëmijët, Këndi i fëmijëve në restourant.

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00