Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

PĂ«rshkrimi

🏬 Turan Prince World 5* AI | SIDE
✈ Nisja: 14.06

✅ 7netĂ« | 612€ pĂ«r person
(çmimet dhe vendet janë momentale)

Çmimi pĂ«rfshinĂ«:
❶ Akomodimi pĂ«r person nĂ« dhomĂ« dyshe
❷ ShĂ«rbimi All Inclusive
❞ Fluturimi direkt nga Prishtina me TURKISH AIRLINES
âč Transferi ne dy drejtimet
Çmimi nuk pĂ«rfshinĂ«:
❶ TaksĂ«n e aeroportit (40€)

SHËNIM: KĂ«tĂ« vit nĂ« tregun e KosovĂ«s janĂ« dy produkte tĂ« ndryshme pĂ«r pushime nĂ« Antalia; 7NETË dhe 7DITË. Dallimi Ă«shtĂ« i madh nĂ« kualitetin e pushimit Tuaj!

7NETË
NISJA nga Prishtina nĂ« ora 07:40 – Pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 1-2 orĂ«.
KTHIMI ne ora 05:40 nga Antalia – Ju e shfrytĂ«zoni dhomĂ«n deri nĂ« ora 01:00 – 02:00 tĂ« mĂ«ngjesit tĂ« ditĂ«s sĂ« 8-tĂ« kur edhe vjen autobusi t’ju merr nga hoteli pĂ«r nĂ« aeroport.

7DITË
NISJA nga Prishtina nĂ« ora 02:00 – Pritja pĂ«r tĂ« marr dhomĂ«n e hotelit 8-9 orĂ«.
KTHIMI nĂ« ora 23:55 nga Antalia – Ju e shfrytĂ«zoni dhomĂ«n deri nĂ« ora 12:00 tĂ« ditĂ«s sĂ« 7-tĂ«. Me kĂ«tĂ« rast duhet tĂ« pritni pa dhomĂ« 8-9 orĂ« qĂ« tĂ« vjen autobusi t’ju merr nga hoteli pĂ«r nĂ« aeroport. Disa fasilitete tĂ« hotelit nuk mund tĂ« shfrytĂ«zohen gjatĂ« pritjes tuaj.

Sheshi NĂ«nĂ« Tereza 15 (pĂ«rballĂ« “TelefonisĂ« Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
☎ 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

Hoteli – 5 yje ndodhet nĂ« zonĂ«n Mnavgatit nĂ« Side, Ă«shtĂ« ndĂ«rtuar nĂ« 1993 dhe rikonstruktuar nĂ« vitin 20010 , shtrihet nĂ« njĂ« SipĂ«rfaqe prej 150.000 mÂČ, ndodhet nĂ« Breg tĂ« Detit, 75 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 12 km larg nga Qyteti i Managvatit. Hoteli disponon 373 Dhoma nĂ« total, 313 Dhoma Standarte , 8 Suita dhe 52 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:

  • -AjĂ«r tĂ« Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Internet
  • -Minibar (UjĂ« dhe pije tĂ« lehta)
  • -Banjo me Dush/VaskĂ« dhe TharĂ«se FlokĂ«sh
  • -Ballkon

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 3 Restorante a la Carta, Bufe për fëmijët, Kafe turke, Bar në pishinë, Lobi bar, Disko Snack bar, Pishinë e jashtme, Pishinë për fëmijë, Pishinë e brendshme, Rrëshkitëse, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi , Mini-club, Mini-disko, Luna-park, Park lojrash për fëmijë, Kinema, Bebisiter, Disko, Muzikë Live, Masazh, Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor etj

MĂ« Shume Detaje:Koncepti ” All Inclusive” pĂ«rfshin:
– MĂ«ngjesin, DrekĂ«n dhe DarkĂ«n bufe
– Restorante a la carte (1 herĂ« gjatĂ« qĂ«ndrimit -me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike tĂ« vendit
– Çaj, Kafe dhe embĂ«lsira pasditeveHoteli ofron gjithashtu:
– Musik live
– Animacione
– GjimnastikĂ«
– Aerobi
– Vollejboll
– Mini-golf
– Basketboll
– Ping Pong
– Darts
– Çadrat, dyshekĂ«t dhe shezlongĂ«t nĂ« plazh dhe nĂ« pishinĂ«Hoteli ndodhet 75 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 12 km larg nga Qyteti i Manavgatit.

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00