Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

Përshkrimi

🕌 STAMBOLLI ÇDO DITË TË JAVËS !

🏬 Aspen Hotel ose Buyuk Sahinler 4* | Laleli
🔖 3 ditë | 2 netë – 199€
🔖 4 ditë | 3 netë – 224€
🔖 5 ditë | 4 netë – 249€
🔖 6 ditë | 5 netë – 274€

Çmimi përfshinë:
1️⃣Fluturimi me gjitha taksat
2️⃣Akomodimi për person në dhomë dyshe
3️⃣Shërbimi me mëngjes
4️⃣Transferi aeroport-hotel-aeroport

Sheshi Nënë Tereza 15 (përballë “Telefonisë Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

________________________________________________

PERSHKRIMI I HOTELIT

Hotel Aspen Istanbul është në qendër të qytetit. Pazari në qendër të Sheshit Sulltanahmet, Pallati Topkapi në Ajasofia tramvaji me distancë 5 minuta nga qendra e bizneseve dhe botën e shopingut në Laleli. Turizmi për të gjithë ju me kualitet dhe formalitet duke kuptuar këtë botë plot ngjyrshe me të gjitha shërbimet.

PIANO BAR: Shoqëruar nga muzika e lehtë e pianos dhe duke shërbyer pije për mysafirët.

DHOMAT: Posedojnë TV, banjo, tharëse flokësh, minibar, çaj/kafe dhe WI-FI.

SPA: Pishinë të brendshme, dhoma për masazhë, masazhë me vaj, yosun masazhë, masazhë me sapun.

Check-in time

13:00

Check-out time

11:00