Availability

We are sorry, there are no rooms available at this accommodation at the moment

Përshkrimi

➡️Amelia Beach 5* AI | SIDE
Nisja: 24.05 – 7netë | 389€ për person (earlybooking deri me 31.03.)

Fluturoni me orar ideal; nisja nga Prishtina në ora 07:40
(Në treg ka aviokompani me nisje të papërshtatshme për Antalia)

Çmimi përfshinë:
❶ Akomodimi për person në dhomë dyshe
❷ Shërbimi All Inclusive
❸ Fluturimi direkt nga Prishtina ne ora 07:40 me TURKISH AIRLINES
❹ Transferi ne dy drejtimet

Çmimi nuk përfshinë:
❶ Taksën e aeroportit (40€)

Sheshi Nënë Tereza 15 (përballë “Telefonisë Vala”), PRISHTINË
www.four-seasons.travel | info@four-seasons.travel
 038/221-225, 221-224 | 045/221-225

 

Hoteli– është ndërtuar në vitin 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000m 2, ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 10 km larg nga Qyteti i Manavgat dhe vetëm 30 m larg nga Plazhi. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 6-katëshe dhe disponon 370 Dhoma Standarte, 76 Dhoma Familjare dhe 30 Dhoma Ekonomike.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Kasafortë (me pagesë)
– Minibar (pije të lehta, birrë, çokollata dhe fruta të thata)
– Dush/Vaskë
– Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor, 4 Restorante A La Carte (Kinez, Turk, Peshku dhe Italian) dhe Kënd për Fëmijët në Restorat
– 5 Bar-e në ambjent të ndryshme të hotelit
– Pishinë e mbyllur, 2 Pishina të hapura, 5 Rrëshkitëse dhe Pishinë për Fëmijë
– Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Jakuzzi
– Internet Kafe
– Disko
– Kënd Lojërash dhe Miniclub
– Dyqane të ndryshme, Berber, Sallë Koferencash, Shërbim Mjekësor.

Aktivitete : Animacione, Musik live, Aerobi, Sporte Ujore, Gjimnastikë, Vollejboll, Tenis, Sërf, Bowling,  etj.

Animacione
– Musik live
– Banjo turke
– Sauna
– Gjimnastikë
– Aerobi
– Vollejboll
– Basketboll
– Çadra, dyshekë dhe zhezlongë në pishinë
– Çadra, dyshekë, zhezlongë dhe peshqirë në plazh.

Për fëmijë(4-12 vjec)
-Mini Club
-Animacione te ndryshme
-Kënd lojrash

Check-in time

14:00

Check-out time

12:00